logo

Úvod Finálový turnaj


Finálový turnaj Jaroměřské FAIN LIGY 2018

 

V sobotu 24.2.2018, se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ finálové kolo 12. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2018.  Jedná se o halovou fotbalovou ligu firem, která se hraje v Jaroměři již 12 let!

 

Toto finálové kolo bylo ve znamení velmi napínavých a dramatických zápasů.  Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2018  byla i letos rozdělena na 1. a 2. ligu, kde se týmy střetávaly dle předem připraveného herního klíče.

 

Ve skupině o umístění 2. ligy byla k vidění spousta vyrovnaných zápasů. Vítězství vybojoval možná trochu překvapivě, ale zaslouženě tým JUTA, který tak napravil dojem z předchozích nepříliš povedených turnajů a tento bodový počin ho vynesl nakonec na 8. místo celkového pořadí 2. ligy. Druhé místo ve skupině pak obsadil tým PROFIMARKET a potvrdil tak svou stoupající formu z posledních dvou turnajů. Třetí místo obsadil tým Kimberly Clark ,,B“, který si tak upevnil celkové šesté místo celkového pořadí. Čtvrté místo v této skupině obsadil tým Skaličan, kterému se dnešní turnaj příliš nepovedl. Na posledním místě ve skupině skončil tým Kamil Mach, kterému však i toto umístění stačilo na celkové sedmé místo.

 

Skupina o postup 2.ligy byla velmi vyrovnaná od začátku až do konce. Vítězství v této skupině nakonec vybojoval zaslouženě tým Karsit, který si tak ujistil celkové vítězství ve 2. lize s právem postupu do první. Druhé místo ve skupině obsadil tým AAA Palety. Na třetím místě ve skupině skončil tým HAUK, kterého dnešní bodový zisk vynesl na celkové 2. místo a zopakoval tím tak loňský výsledek. Čtvrté místo ve skupině obsadil tým VENEZIA, následovaný týmem E-Fyzio, kterému se dnešní turnaj po slibném začátku nepovedl.

 

Skupina o sestup z 1. ligy nabídla vcelku bezstarostnou podívanou a férové zápasy, které předváděly všechny týmy. Suverénním vítězem této skupiny se stal tým BISON TEAM, který může ještě teď litovat, že mu utekla účast ve fináové pětce opravdu o kousek. Druhé místo ve skupině a celkově sedmé obsadil tým MANN FILTER, který se prezentoval v tomto ročníku velmi dobrými výkony. Na třetím místě skončil tým Autoprofi&Matějovský, následovaný týmem Primátor, který dnes statečně bojoval ve 4 lidech, bez střídání a všechny zápasy prohrál opravdu jen velmi těsně. Na posledním místě ve skupině pak skončil tým STAVHAUS, kterému se toto finálové kolo nepovedlo.

 

Finálová skupina 1. ligy slibovala velmi dramatickou podívanou, a to především v boji o 3. místo. Skupinu vyhrál v minitabulce (3 týmy – 9. Bodů), tým AGRO CS, který nakonec dokázal obsadit celkově 3. místo, a to pouze díky skóre v celkové tabulce. Druhé místo v této finálové skupině obsadil tým Kimberly Clark ,,A“, kterému uniklo celkové medailové umístění vinou zmíněného horšího skóre s týmem AGRO CS. Třetí místo ve skupině obsadil suverénní vítěz celkového pořadí tým PROST, který prohrál svůj první zápas až v posledním zápase celého turnaje v této skupině, právě s týmem AGRO CS. Čtvrté místo obsadil tým DD HAUS, který obsadil celkově 2. místo, a jako nováček velmi mile překvapil. Poslední místo ve skupině obsadil tým PL Servis, kterému se tento turnaje nepovedl a nezískal tak ani bod.

 

12. ročník Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2018 je téměř minulostí. Zbývá již jen slavnostní zakončení spojené s předáním cen všem zúčastněným týmům a těšit se co přinese ročník příští.

 

Kompletní výsledkový servis z finálového kola naleznete ZDE:

 

2. Liga

Skupina o umístění

Skupina o postup

Celkové pořadí týmů finálového kola

Celkové pořadí týmů po finálovém kole

 

1. Liga

Skupina o sestup

Skupina vítězství

Celkové pořadí týmů finálového kola

Celkové pořadí týmů po finálovém kole

 

All Stars týmy finálového kola

TOP 5 střelců po finálovém kole


 

  generální parter   hlavní partneři   mediální partneři   sponzoři   účastníci - 1. liga   účastníci - 2. liga  
   
 

 

 

 

 

Pavel Kratochvíl - fotografie

 


Ktriumf

BISON 
 
Skalian_2
 select_orig_

Kamil_Mach

RINAT
    
 
AutoprofiMatjovskNEW 


  bison_logo

AGRO_3
DDhaus
 

skalican


HAUK
Karsit_1
 
copyright (c) RainFall Studio 2007