logo

Úvod IV. Kolo


IV. Kolo Jaroměřské FAIN LIGY 2018

 

V sobotu 17.2.2018 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ již 4 kolo 12. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2018.

 

V tomto 4 kole byla k vidění spousta vyrovnaných zápasů s velkými zvraty, které doslova zvedaly diváky ze sedaček. V tomto důležitém kole šlo navíc o rozdělení týmů do skupin pro finálový turnaj. Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2018 je i letos rozdělena na 1. a 2 ligu, kde se týmy střetávají dle předem připraveného herního klíče.

 

Ranní skupinu ,,A“ - 2 ligy vyhrál tým HAUK a potvrdil tak roli spolufavorita 2. Ligy. Na druhém místě v této skupině skončil tým Karsit, kterému se naopak tento turnaj nepovedl a z dosavadního velikého náskoku mu nezbylo téměř nic. Třetí místo obsadil tým Kimberly Clark ,,B“, kterému jen těsně unikl postup mezi TOP 5 týmů 2. Ligy. Čtvrté místo ve skupině a zisk pouhých 3 Bodů naopak stačil týmu VENEZIA k postupu do finálové skupiny. Poslední místo v této skupině pak obsadil nejmladší tým turnaje, tým Skaličan.

 

Dopolední skupinu ,,B“ - 2 ligy ovládl tým E-Fyzio, který si tak bodově výrazně polepšil a ve finálovém turnaji bude hrát o celkové vítězství ve 2. lize. Druhé místo obsadil tým JUTA, který překvapil velmi dobrými výkony. Třetí místo ve skupině pak obsadil tým AAA Palety a i tento tým se dostal do TOP 5 finálového turnaje 2. Ligy. Čtvrté místo ukořistil tým PROFIMARKET a poslední místo ve skupině pak zbylo na tým Kamila Macha.

 

Odpolední skupina ,,C“ – 1 ligy ovládl bez ztráty bodu jasně tým PROST a získal tak před finálovým turnajem již 10ti bodový náskok. V jeho dresu zářil především Martin Diviš, který za tento turnaj nastřílel těžko uvěřitelných 23 branek! Druhé místo ve skupině obsadil tým AGRO CS, který předváděl velmi dobrý výkony a ve finále ještě určitě zabojuje o místa nejvyšší. Třetí místo obsadil tým PL Servis a jeho bodový počin mu stačil na umsítění v TOP 5 finálové skupiny 1. Ligy. Čtvrté místo obsadil trochu smolně tým STAVHAUS, který však herně rozhodně nezklamal. Poslední místo ve skupině pak zbylo na tým Autoprofi&Matějovský, kterému se tento turnaj nepovedl.

 

Večerní Skupina ,,D“ – 1 ligy měla rovněž svého jasného lídra, kterým byl tým DD HAUS, který rovněž neztratil ani bod! Velmi dobře se dařilo i loňskému obhájci, týmu Kimberly Clark ,,A“, který se nakonec dostal do TOP 5 finálového turnaje. Třetí místo ve skupině obsadil BISON TEAM, kterému naopak jen těsně o dva body účast mezi nejlepšími 5ti týmy unikla. Čtvrté místo obsadil sympatický tým Primátor, který bojoval v každém zápase o každý bod. Poslední místo v této skupině obsadil tým MANN FILTER, pro který je jistě tento bodový počin a umístění po minulém vydyřeném turnaji velikým zklamáním.

 

Kompletní výsledkový servis ze 4. kola naleznete ZDE:


2. Liga

Skupina A

Skupina B

Celkové pořadí týmů 4. kola

Celkové pořadí týmů po 4. kole


1. Liga

Skupina C

Skupina D

Celkové pořadí týmů 4. kola

Celkové pořadí týmů po 4. koleAll Stars týmy 4. kola

TOP 5 střelců po 4. koleTermíny dalších turnajů Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2018 jsou:

 

5. Kolo: 24.2.2018 – Sobota (finálový turnaj)

 

  generální parter   hlavní partneři   mediální partneři   sponzoři   účastníci - 1. liga   účastníci - 2. liga  
   
 

 

 

 

 

Pavel Kratochvíl - fotografie

 


Ktriumf

BISON 
 
Skalian_2
 select_orig_

Kamil_Mach

RINAT
    
 
AutoprofiMatjovskNEW 


  bison_logo

AGRO_3
DDhaus
 

skalican


HAUK
Karsit_1
 
copyright (c) RainFall Studio 2007