logo

Úvod III. Kolo


III. Kolo Jaroměřské FAIN LIGY 2018

 

 

V neděli 11.2.2018 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ již 3. kolo 12. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2018. Toto 3. kolo bylo ve znamení velmi napínavých, ale férových soubojů, které předváděly všechny týmy (firmy), neboť se již začíná rýsovat pořadí týmů pro finálový turnaj. 

 

Ranní skupina ,,A“2. ligy měla svého jasného lídra, a tím byl tým VENEZIA, který neztratil ani bod a dokázal tak napravit nepovedený minulý turnaj, kde naopak nezískal bod ani jeden. Druhé místo ve skupině obsadil tým Kamila Macha, následovaný týmem HAUK, který čekal určitě vyšší bodový zisk. Čtvrté místo ve skupině obsadil mladý tým Skaličan a na posledním místě skončil tým JUTA, který se na turnaj bohužel nedostavil a všechny jeho zápasy mu tak byly kontumovány.

 

Polední skupina ,,B“ - 2 ligy byla naopak extrémně vyrovnaná, a to od prvního po páté místo. Vítězství v této velmi fotbalově kvalitní skupině obsadil nakonec tým Kimberly Clark ,,B“, následovaný týmem Karsit, kterému se tento turnaj hrubě nepovedl. Třetí místo ve skupině obsadil tým E-Fyzio, následovaný čtvrtým v pořadí, týmem AAA Palety. Poslední místo ve skupině pak obsadil tým PROFIMARKET, který však herně rozhodně nezklamal.

 

Odpolední skupinu ,,C“ – 1 ligy vyhrál možná trochu překvapivě, ale naprosto zaslouženě tým MANN FILTER, který prošel skupinou úplně suverénně a po povedených výkonech z minulých turnajů dnes získal i potřebné body. Druhé místo v této odpolední skupině obsadil tým PL Servis. Na třetím místě se umístil tým STAVHAUS, následovaný čtvrtým týmem v pořadí, týmem AGRO CS a poslední místo ve skupině obsadil BISON TEAM.

 

Poslední, večerní skupinu ,,D“ – 1 ligy vyhrál tým PROST a získal tak v čele 1. Ligy již velmi zajímavý náskok. Druhé místo obsadil tým DD HAUS, který jako nováček bude letos bojovat o místa nejvyšší. Na třetím místě ve skupině skončil tým Autoprofi&Matějovský a čtvrté místo ve skupině obsadil tým Kimberly Clark ,,A“, kterému se tento turnaj hrubě nepovedl a odehrál ho pouze ve 4 hráčích do pole. Poslední, páté místo v této skupině obsadil tým Primátor, pro který to byl dnes hodně těžký turnaj.

 

Kompletní výsledkový servis ze 3. kola naleznete níže:

 

2. Liga

Skupina A

Skupina B

Celkové pořadí týmů 3. kola

Celkové pořadí týmů po 3. kole


1. Liga

Skupina C

Skupina D

Celkové pořadí týmů 3. kola

Celkové pořadí týmů po 3. koleAll Stars týmy 2. kola

TOP 5 střelců po 2. koleTermíny dalších turnajů Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2018 jsou:


4. Kolo: 17.2.2018 – Sobota

5. Kolo: 24.2.2018 – Sobota (finálový turnaj)

 

Rozlosování turnaje naleznete ZDE:

 

 

Plakt_TURNAJ_3

 

  generální parter   hlavní partneři   mediální partneři   sponzoři   účastníci - 1. liga   účastníci - 2. liga  
   
 

 

 

 

 

Pavel Kratochvíl - fotografie

 


Ktriumf

BISON 
 
Skalian_2
 select_orig_

Kamil_Mach

RINAT
    
 
AutoprofiMatjovskNEW 


  bison_logo

AGRO_3
DDhaus
 

skalican


HAUK
Karsit_1
 
copyright (c) RainFall Studio 2007