logo

Úvod I. Kolo


I. Kolo Jaroměřské FAIN LIGY 2018

 

V sobotu 13.1.2018 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ 1. kolo 12. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2018. 

 

Toto 1. kolo bylo ve znamení velmi napínavých, ale férových soubojů, které předváděly všechny týmy (firmy).  Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2018 je i letos rozdělena na 1. a 2. ligu, kde se týmy střetávají dle předem připraveného herního klíče.

 

Ranní skupina ,,A“ - 2 ligy byla od samého začátku velmi vyrovnaná a napínavá. Vítězství v ní nakonec vybojoval tým AAA Palety, pro který to byl velmi povedený turnaj. Na druhém místě se umístil domácí tým Kimberly Clark ,,B“. Na třetím místě se umístil tradiční účastník, tým Kamila Macha. Bramborovou medaili získal tým E-Fyzio, který měl ale určitě vyšší bodové cíle v tomto turnaji. Poslední místo ve skupině pak obsadil tým Skaličan.


Skupina ,,B“ - 2 ligy byla hodně kvalitní a vyrovnaná a hned první tři týmy na prvních třech místech měli shodně 9. Bodů a o jejich pořadí tak musela rozhodnout minitabulka. První místo v této vyrovnané skupině obsadil tým HAUK, následovaný týmem VENEZIA a třetím v pořadí, týmem Karsit, který se vrací do FAIN LIGY po 10ti letech. Čtvrté místo v této kvalitní skupině obsadil tým JUTA a na poslením místě pak skončil tým PROFIMARKET.

 

Odpolední skupinu ,,C“ – 1 ligy vyhrál nováček turnaje, tým DD HAUS. Na druhém místě skončil tým Primátor, jehož umístění bylo asi největším překvapením tohoto hracího dne. Třetí místo obsadil BISON TEAM, který získal stejný počet bodů, jako druhý v pořadí, tým Primátor. Na čtvrtém místě skončil další z nováčků - STAVHAUS. Páté místo ve skupině pak obsadil tým Autoprofi&Matějovský, pro který byl tento turnaj bodově určitě zklamáním.

 

Poslední, večerní skupina ,,D“ – 1 ligy měla jasného vládce, kterým byl tým PROST, který získal plný počet bodů. Na druhém, respektive třetím děleném místě skončil tým AGRO CS a PL Servis, kteří získali shodně 6. Bodů. Až čtvrté místo ve skupině pak obsadil obhájce vítězství, tým Kimberly Clark ,,A“, který získal pouze 3 body, stejně tak nováček MANN FILTER, který skončil na pátém místě.

 

 

Kompletní výsledky 1. kola naleznete ZDE:

2. Liga

Skupina A

Skupina B

 

1. Liga

Skupina C

Skupina D

 

Celkové pořadí týmů po 1. kole - 1. liga

Celkové pořadí týmů po 1. kole - 2. liga

 

All Stars týmy 1. kola

TOP 5 střelců po 1. koleTermíny dalších turnajů Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2018 jsou:

 

2. Kolo: 27.1.2018 - Sobota

3. Kolo: 11.2.2018 – Neděle

4. Kolo: 17.2.2018 – Sobota

5. Kolo: 24.2.2018 – Sobota

 

Rozlosování turnaje naleznete ZDE:


 

  generální parter   hlavní partneři   mediální partneři   sponzoři   účastníci - 1. liga   účastníci - 2. liga  
   
 

 

 

 

 

Pavel Kratochvíl - fotografie

 


Ktriumf

BISON 
 
Skalian_2
 select_orig_

Kamil_Mach

RINAT
    
 
AutoprofiMatjovskNEW 


  bison_logo

AGRO_3
DDhaus
 

skalican


HAUK
Karsit_1
 
copyright (c) RainFall Studio 2007