logo

Úvod I. Kolo


I. Kolo Jaroměřské FAIN LIGY 2017

  

V sobotu 14.1.2017 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ 1. kolo 11. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2017. 

 

Toto 1. kolo bylo ve znamení velmi napínavých, ale férových soubojů, které předváděly všechny týmy (firmy). Kvalita a vyrovnanost obou lig šla v letošním ročníku opět jednoznačně nahoru, což ukázal hned tento 1. turnaj.  Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2017 je i letos rozdělena na 1. a 2. ligu, kde se týmy střetávají dle předem připraveného herního klíče.

 

Ranní skupina ,,A“ - 2 ligy byla od samého začátku velmi vyrovnaná a napínavá. Vítězství v ní nakonec vybojoval tým Primátor, pro který to byl velmi povedený turnaj. Na druhém místě se umístil tým s názvem VENEZIA. Na třetím místě se umístil tým MJ Střechy, který měl určitě o malinko větší bodové cíle. Bramborovou medaili získal tým Kamila Macha následovaný posledním týmem Skaličan.

 

Dopolední skupinu ,,B“ - 2 ligy vyhrál vcelku suverénně veliký favorit celé 2. Ligy - tým HAUK. Na druhém místě se umístil dnes velmi dobrý tým JUTA před třetím v pořadí, týmem Kimberly Clark ,,B“, který má letos jednoznačně nejvyšší věkový průměr hráčů. Bramborovou medaili v této skupině bral nakonec tým PROFIMARKET následovaný posledním týmem Rudolfa Poláka, který má naopak jednoznačně nejmenší věkový průměr.

 

Odpolední skupina ,,C“ – 1 ligy byla rovněž velmi vyrovnaná. První místo v této skupině nakonec vybojoval možná trochu překvapivě, ale zaslouženě tým PL Servis, následovaný týmem Kimberly Clark ,,A“. Třetí místo obsadil tým Autoprofi&Matějovský, který měl velmi rozpačitý začátek ve skupině a na čtvrtém místě pak skončil tým CZ PLACHETKA, který předváděl výborné výkony, a jen smůla ho připravila o lepší výsledky. Poslední místo v této skupině pak obsadil tým E-Fyzio, který i přes nevelký bodový zisk zanechal výborný dojem.

 

Poslední, večerní skupinu ,,D“ 1. ligy vyhrál nováček turnaje, tým DECADENTI. Na druhém místě se umístil pětinásobný vítěz FAIN LIGY, tým PROST. Třetí místo obsadil loňský postupující ze 2. Ligy, tým VF Electric a naznačil, že se s ním musí počítat na místa nejvyšší. Čtvrté místo v této skupině obsadil již tradiční účastník, tým ZD Dobrá Voda. Startovní pole pak uzavíral tým PORZELACK, který pro letošní ročník značně omladil tým a získává především cenné zkušenosti.

 

Podrobné výsledky z tohoto 1. kola naleznete zde:

 

II. liga 

Skupina A

Skupina B

 

I. liga

Skupina C

Skupina D

 

 

Celkové pořadí 2 ligy

Celkové pořadí 1 ligy

 

TOP 5 střelců po 1 kole

All Stars týmy 1 kola

 

 

Termíny dalších turnajů Jaroměřké PROST FAIN LIGY firem 2017 jsou:

2. Kolo: 28.1.2017 (Sobota)

3. Kolo: 11.2.2017 (Sobota)

4. Kolo: 19.2.2017 (Neděle)

5. Kolo: 25.2.2017 (Sobota)

 

  generální parter   hlavní partneři   mediální partneři   sponzoři   účastníci - 1. liga   účastníci - 2. liga  
   

 

 

 

 

Pavel Kratochvíl - fotografie

 BISON 
 
sabe.jpg
 select_orig_

jakosport

logo_motomach3
    
 
AutoprofiMatjovskNEW 


  VF Electric

 

skalican


HAUK
Primtor
 
copyright (c) RainFall Studio 2007