logo

Úvod II. Kolo


II. Kolo Jaroměřské FAIN LIGY 2017

 

V sobotu 28.1.2017 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ 2 kolo 10 ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2017. 

 

Toto 2 kolo bylo ještě vyrovnanější, než to první, a tak nezbývá než se těšit co přinesou kola další. Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2017 je i letos rozdělena na 1. a 2 ligu, kde se týmy střetávají dle předem připraveného herního klíče.

 

Ranní skupinu ,,A“ - 2 ligy vyhrál naprosto suverénně a zaslouženě tým VENEZIA. Druhé místo ve skupině obsadil tým Kamila Macha, kterému se toto kolo povedlo velmi dobře. Třetí místo pak obsadil tým Kimberly Clark ,,B“, který však měl určitě vyšší bodové ambice. Na čtvrtém místě skončil tým Skaličan a poslední místo obsadil mladý tým Rudolfa Poláka.

 

Dopolední skupinu ,,B“ - 2 ligy vyhrál možná trochu překvapivě, ale naprosto zaslouženě tým PROFIMARKET, který se předvedl ve velmi dobrém světle. Až druhé místo zbylo na největšího favorita 2. Ligy - tým HAUK. Bronzové medaile obsadili v této skupiny hráči týmu MJ Střechy. Až čtvrté místo obsadil tým Primátoru, když určitě není spokojen s tímto bodovým ziskem a umístěním. Poslední v této skupině pak skončil tým JUTA, kterému se toto kolo bodově rovněž vůbec nepovedlo.

 

Odpolední skupinu ,,C“ – 1 ligy vyhrál tým VF Electric a jednoznačně tak potvrdil to, že se s ním letos musí počítat na mety nejvyšší. Na druhém místě skončil tým CZ PLACHETKA, který podává v letošním ročníku velmi solidní výkony. Třetí místo ve skupině obsadil tým DECADENTI, jemuž se tento turnaj určitě nepovedl podle jeho představ. Čtvrté místo obsadil tým Autoprofi&Matějovský a na posledním místě pak skončil tým E-Fyzio.

 

Poslední, večerní skupinu ,,D“ – 1 ligy vyhrál tým Kimberly Clark ,,A“ na skóre o jediný gól před týmem PROST, když jejich vzájemný duel v této skupině skončil remízou. Třetí místo ve skupině obsadil tým PL Servis, ten ale určitě není s tímto bodovým ziskem spokojen. Na čtvrtém místě skončil mladý a perspektivní tým PORZELACK, který podával velmi dobré výkony. Poslední místo ve skupině obsadil tým ZD Dobrá Voda, který si tento turnaj hodně protrpěl, neboť ho musel odehrát celý bez jediného hráče na střídání.

 

 

Podrobné výsledky z tohoto 2. kola naleznete zde:

 

I. liga

Skupina C

Skupina D

 

II. liga 

Skupina A

Skupina B

 

Celkové pořadí 1 ligy po 2 turnaji

Pořadí 2 kola 1 ligy

 

Celkové pořadí 2 ligy po 2 turnaji

Pořadí 2 kola 2 ligy

 

TOP 5 střelců po 2 kole

All Stars týmy 2 kola

 

 

Termíny dalších turnajů Jaroměřké PROST FAIN LIGY firem 2017 jsou:

3. Kolo: 11.2.2017 (Sobota)

4. Kolo: 19.2.2017 (Neděle)

5. Kolo: 25.2.2017 (Sobota)

 

  generální parter   hlavní partneři   mediální partneři   sponzoři   účastníci - 1. liga   účastníci - 2. liga  
   

 

 

 

 

Pavel Kratochvíl - fotografie

 BISON 
 
sabe.jpg
 select_orig_

jakosport

logo_motomach3
    
 
AutoprofiMatjovskNEW 


  VF Electric

 

skalican


HAUK
Primtor
 
copyright (c) RainFall Studio 2007