logo

Úvod Finálový turnaj


Finálový turnaj Jaroměřské FAIN LIGY 2017

 

V sobotu 25.2.2016, se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ finálové kolo 11 ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2017.  Jedná se o halovou fotbalovou ligu firem, která se hraje v Jaroměři již 11 let!

 

Toto finálové kolo bylo ve znamení velmi napínavých a dramatických zápasů.  Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2017, je i letos rozdělena na 1. a 2 ligu, kde se týmy střetávají dle předem připraveného herního klíče.

 

Ve skupině o umístění 2 ligy se vedlo nejlépe týmu Primátor, který si tímto bodovým počinem zajistil celkově 6. Místo. Na druhém místě ve skupině (Celkově 7. Místo) se umístil mladý a perspektivní tým Skaličan, jehož výkony šly v průběhu turnaje značně nahoru. Na třetím místě ve skupině (Celkově 8) skončil tým Kimberly Clark ,,B“. Na čtvrtém místě v této skupině (celkově 9) se umístil tým JUTA, následovaný posledním ve skupině (Celkově 10), mladým týmem Rudolfa Poláka.

 

Skupina o postup 2 ligy byla velmi vyrovnaná a vítěztství v ní nakonec vybojoval tým VENEZIA, který si zajistil i celkově 1. Místo a právo postupu do 1. Ligy. Druhé místo ve skupině a i celkově obsadil tým HAUK, který si rovněž vybojoval právo postupu do 1. Ligy pro příští ročník. Na třetím místě (Celkově rovněž 3) se umístil tým MJ Střechy, který se prezentoval po celou dobu velmi pěkným fotbalem. Čtvrté místo ve skupině (celkově 5) pak zbylo na tým PROFIMARKET. Finálové kolo vůbec nevyšlo týmu Kamil Mach, který nezískal nakonec ani bod, ale stačilo mu to alespoň na celkové 4. Místo.

 

Skupina o sestup z 1 ligy se jevila jako ,,bezstarostná“, ale opak byl pravdou. Týmy nic nevypustili a bojovali o co nejlepší umístění a udržení se v 1. Lize. První místo ve skupině (Celkově 6) vybojoval nakonec naprosto zaslouženě tým CZ PLACEHTKA, který by neudělal ostudu ani ve finálové skupině. Na druhém místě v této skupine (Celkově 8) se umístil mladý tým PORZELACK. Třetí místo ve skupině obsadil tým PL Servis (celkově 7). Na čtvrtém místě se umístil tým ZD Dobrá Voda (celkově 10). No a poslední místo v této skupině pak zbylo na tým E-Fyzio (Celkově 9).  

 

Finálová skupina slibovala již před svým začátkem obrovskou bitvu do posledního zápasu, což se nakonec bezezbytku potvrdilo. Vítězství ve skupině a nakonec i celkové si připsal tým Kimberly Clark ,,A“, který tak naplnil očekávání a sesadil po 5ti letech z trůnu tým PROST, který skončil na 3. místě ve skupině (celkově 2). O tomto vítězství rozhodl vzájemný souboj těchto týmů, který obhájce vítězství vůbec nezvládl. Na druhém místě ve skupině se umístil tým DECADENTI, kterému to stačilo na celkové 3. místo. Čtvrté místo ve skupině (celkově rovněž 4) vybojoval tým VF Electric. Na posledním místě ve skupině (celkově 5) pak skončil tým Autoprofi&Matějovský).

 

11 ročník Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2017 je téměř minulostí. Zbývá již provést jen slavnostní zakončení spojené s předáním cen všem zúčastněným týmům a těšit se co přinese ročník příští.

 

 

Výsledky finálového turnaje naleznete zde: 

 

I. liga

Skupina o vítězství

Skupina o udržení

Celkové pořadí 1 ligy po finálovém kole

 

II. liga

Skupina o umístění

Skupina o postup 

Celkové pořadí 2 ligy po finálovém kole

 

 

TOP 5 střelců po finálovém kole

All Stars týmy finálového kola

 

  generální parter   hlavní partneři   mediální partneři   sponzoři   účastníci - 1. liga   účastníci - 2. liga  
   

 

 

 

 

Pavel Kratochvíl - fotografie

 BISON 
 
sabe.jpg
 select_orig_

jakosport

logo_motomach3
    
 
AutoprofiMatjovskNEW 


  VF Electric

 

skalican


HAUK
Primtor
 
copyright (c) RainFall Studio 2007